Školní časopis

Záhumení hledá talent

Ve čtvrtek 10. března se na naší škole konal úplně první ročník soutěže Záhumení hledá talent. Žáci měli možnost se přihlásit do této soutěže a ukázat tak nejen porotě, ale i kamarádům, co umí a v čem vynikají. Talent všech přihlášených žáků byl opravdu pestrý. Žáci předvedli tanec, zpěv, hru na housle, kytaru, klavír či flétnu, ale měli jsme možnost vidět i programování na PC.

Musím uznat, že porota měla na úplný závěr velice těžké rozhodování o vítězi, neboť úplně každý účinkující si zasloužil ocenění.

Nakonec však v nejmladší kategorii vyhrála děvčátka Nikolka, Emilka, Eliška a Peťulka z první třídy s tanečkem Rozvíjej se poupátko. Ve starší kategorii se na 3. místě umístil Maty Krmášek. Druhé místo obsadily žákyně čtvrté třídy – Bětuška, Anička, Beátka, Jitka a Míša s tanečním vystoupením a 1. místo obsadila skupina žáků z páté třídy s vtipnou scénkou spojenou s tancem a zpěvem. V kategorii jednotlivců se na 3. místě umístila Sára Holišová, na 2. místě Bětuška Kulišťáková a vítězkou se stala Anička Mildorfová. Absolutním vítězem prvního ročníku talentové soutěže se stali páťáci.

Všem vítězům moc gratuluji a společně se již nyní těšíme na další ročník soutěže Záhumení

hledá talent.