PLAVECKÝ VÝCVIK

Žádáme rodiče, ať odstřihnou a vyplní "Prohlášení zákonného zástupce", které žáci obdrží tento týden s úvodními informacemi o plavání a žáci tiskopis přinesou svým třídním učitelům do 14. ledna 2022.

PLAVECKÝ VÝCVIK 2. ÚNOR - 13. DUBEN 2022

3. a 4. ročník – VÝCVIK ZDARMA – 10 lekcí – jezdí do 13. 4. 2022

• jezdí autobusem každou středu 9:45 od školy, návrat ve 12:15, pak oběd

• jarní prázdniny (7. 2. - 13. 2. ) - plavání není

• první vyučovací hodina se učí, rozvrh bude po dobu plavání změněn

1., 2., a 5. ročník – platba 531,- Kč /osoba / 9 lekcí – jezdí do 7. 4. 2022

• jezdí autobusem každý čtvrtek 9:45 od školy, návrat ve 12:15, pak oběd

• jarní prázdniny (7. 2. - 13. 2. ) a velikonoční prázdniny (14. 4.) - plavání není

• první vyučovací hodina se učí, rozvrh bude po dobu plavání změněn

Na bazén si žák s sebou připraví: plavky, ručník, mýdlo, šampon, hřeben, papírový kapesník.

Povoleny jsou plavecké brýle a nazouváky, nutné - podepsaná igelitka a podepsaný ručník.

Děvčata si mohou vzít fén.

Žáci, kteří neplavou, budou mít na bazéně kraťasy, tričko, nazouváky, něco na čtení.

Žák doloží omluvenku od lékaře:

• Při úraze a při uvolnění z plaveckého výcviku na celou dobu nebo na dlouhou dobu.

• V ostatních případech stačí omluvenka od zákonného zástupce.

Uvedený finanční obnos budou žáci nosit svým třídním učitelů od 17. do 28. ledna 2022. Vybrané peníze od žáků pak budou zaslány na účet TJ Rožnov p. R.

Forma autobusové úhrady dopravy žáků na bazén a zpět se řeší a bude zákonným zástupcům včas sdělena.